Роскошные дома на Рублевке

Ни для кого не секрет, что именно на Рублевке можно найти самые шикарные, изысканные и дорогостоящие дома в Московской области. Предлагаю вам немного тут осмотреться и оценить, в каких условиях тут проживают «непростые» люди.

Avots: http://spynet.ru/blog/pics/39728.html

Vai Baltezera krastā ir citādāk?

Zinātnieki (piem., Bob Zanelli)  raksta, ka pašlaik notiekošās bagātības polarizācijas galvenā īpašība ir tā, ka dalībnieku iegūtie līdzekļi neatbilst sabiedrības labā ieguldītajam darbam. Citiem vārdiem, ir izveidojusies tāda sistēma, kura to vairs neprasa, bet pieļauj atsevišķu sociālo grupu un indivīdu tiešu piedalīšanos (sabiedrībā saražoto) materiālo labumu un dabas bagātību sadalē. Vienkārši sakot, no strādāšanas viņi ir pārgājuši uz sadali. Bet, tā kā pāreja ir pakāpeniska, neviens nevar pateikt – lūk, tur tas nestrādā, bet saņem! Tā ir milzīga un neatrisināta pasaules sabiedrību problēma.

Tā nav nedz izklaide, nedz sensācija. Tā to mēdz pasniegt lēti MIL. Lai veidotu domājoša un saprotoša cilvēka pozīciju, katram  savā apziņā jānes visu cilvēku bagātības un nabadzības, izglītības un neizglītotības, izpratnes un truluma, alkatības un līdzcietības,  mīlestības un cietsirdības diapazonu.

Jāveido tāda cilvēka pozīciju, kurš ne tikai saprot, bet būs arī spējīgs rīkoties, kad pienāks laiks. Mēs esam atbildīgi par šo laikmetu. To, kas notiks nākotnē, mēs savā (un savu bērnu) apziņā veidojam šodien.

Zinātnieki saka, ka šajā g.s. cilvēce piedzīvos globālas izmaiņas. Vai mums nav savus bērnus tām jāgatavo?

Advertisements

About basicrulesoflife

Year 1935. Interests: Contemporary society problems, quality of life, happiness, understanding and changing ourselves - everything based on scientific evidence.
This entry was posted in Common. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.