Laimes meklētāji

Visus laimes meklētājus mēs varam iedalīt 3 kategorijās.

Pirmie kā Oļģerts Kroders (grāmatā ‘Es mēģinu būt patiess’) – iet cauri dzīvei savu talantu un skaistuma piepildīts un savu neapzināto vajadzību dzīts. Un dzīves beigās, mēnesi pirms nāves pēdējā intervijā pasaka: – “Nav dzīvei jēgas. Nav nekādas jēgas. Nav.”

Otri ir kā Remarks: savos sapņos izveidotā pasaulē viņi ir iemācījušies, uzzinājuši, izsapņojuši, kā viņi būs laimīgi, kā cilvēks var būt laimīgs, un nepārtraukti mēģina savus sapņus dzīvē piepildīt … un nepārtraukti meklē un … kļūdās. Fakti saka, ka kaut kas nav kārtībā, ka reālā dzīve nesakrīt ar viņu sapņiem, bet … viņi vismaz nemaldīgi zina, kā ir jābūt, kā ir pareizi, kā var būt, kā ir, kad cilvēks ir laimīgs. Un var to pateikt citiem. Kā Remarks.

Trešie ir sapņotāji, kas ir iepazinuši un izpratuši laimi savos sapņos, bet bez tam vēl viņiem ir pieticis atjautības ieraudzīt un saprast, ka mēs, cilvēki, nevaram būt pavisam laimīgi, jo … tas nav iespējams. Šie trešie ir sapratuši, ka laime ir ilūzija, kuru mēs izveidojam savā apziņā tad, kad kāds mūsos ierosina iekšējā pasaulē izveidoto sapņu tēlu, jo līdzinās tam. Viņi ir sapratuši, ka patiesībā tas sastaptais cilvēks ir tikai viņu sapņu ierosinātājs, un viņi iemācās pieņemt atšķirību un būt pateicīgi liktenim, ka tas viņiem iedevis tik daudz.

Daudz laimes! http://www.youtube.com/watch?v=DB7fnZ-AQNE

00uk052H3RH

Advertisements

About basicrulesoflife

Year 1935. Interests: Contemporary society problems, quality of life, happiness, understanding and changing ourselves - everything based on scientific evidence.
This entry was posted in Common, Understand and Manage Ourselves. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.