Ave Lat grupa

Apskatu veicam pietiekoši vienkāršoti, lai šis apskats būtu skaidrs gan tiem, kam politika ir tumša bilde, gan ar pietiekoši smalkiem atzariem, lai pētījums noderētu arī politiski visizglītotākajiem, bet galvenokārt kā plašs ieskats, kur izpratni iegūt Kreiso Patriotu jaunākajiem biedriem.

Metodoloģija. Apskatā tiek izmantoti galvenokārt publiskie dati no CVK, KNAB, grāmatām un publiskotajiem izmeklēšanas dokumentiem. Mazākā mērā politiķu izteikumi, publiskoti iekšējo sarunu atšifrējumi, privātas intervijas ar tuvu stāvošiem cilvēkiem, kas visi ir jāskata ļoti kritiski. To visu esam noformējuši, tekstu saīsinot vairāk kā 10 reizes, izmantojot daudz grafiku, padarot to maksimāli ātri un ērti apskatāmu.

Struktūra. Nestrukturētas aina ir parādīta strukturētā formā, līdz ar ko apkopojuma autori uzsver, ka apkopotie fakti ir jāskata ņemot vērā psiholoģiskās cilvēka īpašības. Liela mēroga sazvērestības nepastāv un dzīvē nav iespējamas! Tas, ka cilvēkus vieno kopīgi grupējumi, nenozīmē, ka tie visi ir uzticīgi viens otram – bet tai pat laikā piederība noteiktam spēkam ir kā zīmogs, kas daudz pasaka par šīm personām, par viņu uzskatiem, metodēm, ētiku un mērķiem.

http://www.kreisiepatrioti.lv/zinas/175-ave-lat-grupa

Advertisements

About basicrulesoflife

Year 1935. Interests: Contemporary society problems, quality of life, happiness, understanding and changing ourselves - everything based on scientific evidence.
This entry was posted in Common, Economics and Politics. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.