Ukrainas spēles

Šorīt radio BBC sacīja, ka telefonsarunā Baraks ‘Obama aicinājis Putinu ‘neiesaistīt konfliktā Krievijas militāristus’, bet Putins aicinājis Baraku ‘Obama, lai Ukrainas valdība  ‘nelieto spēku pret tiem, kas ieņēmuši kādas ēkas’.

Kā redzam, abi  ‘rūpējas’ par cilvēku dzīvību saglabāšanu. Un abi ‘nezina’, kas tur iznāks. Kāda lēta un vulgāra cīņa… Vairāk un konkrētāk:

http://imhoclub.lv/lv/material/cemodans_stacija_bet_ja_nu_kopa_ar_staciju  ,

http://www.delfi.lv/news/national/politics/krievu-kopienas-aktivisti-rezekniesiem-izrada-filmu-par-latgales-parlatviskosanu-vesta-raidijums.d?id=44351219

Viņi domā brīvi, balstoties uz faktiem. Runā saskaņā ar spēles noteikumiem. Rīkojas, kā prot un kā iznāk. Viņu un visu mūsdienu sabiedrību traģika ir tā, ka mēs esam nolemti rīkoties saskaņā ar to nezināšanu, kāda mums ir. Tāpēc arī civilizācijas iet bojā. I.V. 

Bez tam vēl der ieskatīties http://infoagentura.wordpress.com/2014/04/14/krievija-normalu-cilveku-valsts/

Tiešām, es arī domāju, ka homoseksuālisms ir novirze – ģenētiķi raksta, ka ap 10% cilvēku piedzimst ar tādām tendencēm. Ja tās tiek attīstītas, tad rodas, izveidojas novirze, patoloģija. Vai nav interesanti, ka Latvijā neprotestē inteliģence, ZA darbinieki un citi domājošie? Protestē tikai šai līdzīgas ‘kaktu’ mājaslapas. Es domāju, ka tas liecina par sabiedrības degradāciju, par kuru raksta ‘kaktu’ mājaslapas, bet klusē lielāki izdevumi. I.V.

Zinātnieki par homoseksuālismu saka vienkārši: katram ir tiesības būt slimam vai dzīvot ar kaut kādu novirzi, neviens par to nav un nevar būt vainīgs. Bet: Sabiedrība (progresa vārdā) drīkst aizliegt citiem kaitīgu propagandu, bet nedrīkst nevienu sodīt par to, ka gēnu loterijā viņam gadījusies novirze. Vēl vairāk, sabiedrībai ir jāierauga savu ieguldījumu, savu vainu šīs novirzes izkopšanā. Vainu tādā nozīmē, ka sabiedrība ir slikti apkarojusi noviržu propagandu un nepietiekoši izglītojusi cilvēkus, lai viņi spētu izvairīties no patoloģijas. I.V.

Protams, arī Krievijas pozīcija neizceļas ar sevišķām evolūcijas teorijas zināšanām. Gandrīz 50% iedzīvotāju nobalsojuši par likumu, kurš paredzētu kriminālatbildību par homoseksuālismu (viendzimuma seksuālām attiecībām.)

Un vēl: http://infoagentura.wordpress.com/2014/04/14/cenzura-latvija-noticis-fakts/

Tā vietā, lai izglītotu savu sabiedrību, šī valsts aizliedz. Progresīva valsts rūpējas par savu pilsoņu izglītību, veido viņos spēju novērtēt un saprast, lai viņi paši varētu izvēlēties, ko lasīt un no kā izvairīties. Nožēlojami.  I.V.

Advertisements

About basicrulesoflife

Year 1935. Interests: Contemporary society problems, quality of life, happiness, understanding and changing ourselves - everything based on scientific evidence.
This entry was posted in Are We doomed?, Common. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.