Partiju birža vaļā.

Viktora Avotiņa 2010. gada raksts

http://tencinusarunas.wordpress.com/2010/07/15/partiju-birza-vala-viktors-avotins/

Citāti:

“Cimdara kunga vietā es vairākumam potenciālo sarakstu iesniedzēju uzdotu jautājumu – ko jūs te meklējat? Jūsu uzrādītā politiskā kvalifikācija acīm redzami neatbilst sabiedrības un valsts problēmu nopietnībai un to risinājumam nepieciešamajam profesionālismam. Jūsu cilvēcīgā stāja izpaudusies nespējā definēt valsts politiku atbildīgi, mērķtiecīgi, godīgi un – skatoties sabiedrībai acīs. Jūsu priekšstati par demokrātiju un sabiedrības līdzdalību aprobežojušies vienvirziena procesā, un nav nekādu pazīmju, ka šis process 10. Saeimas laikā tiks no jūsu puses turēts divos virzienos pēc būtības. Jūs pat manipulējat tikai varas galā, lai arī šīs manipulācijas (tautas vēlēts prezidents, cita vēlēšanu sistēma…) bez divvirziena procesa gādās valstij un sabiedrībai to pašu, ko esat gādājuši jūs – pusfeodālu varas izpratni ar modernas dzimtbūtniecības nolemtību daļai sabiedrības. Kurā kabatā jums stāv garantijas, ka jūs pārstāvēsiet tieši šo – Latvijas sabiedrību? Vai vismaz konkrētus vēlētājus un nevis kādus no sabiedrības interesēm pastarpinātus vai uz tām parazitējošus, tās nomācošus (banku, starptautisko korporāciju, vietējo valsts izmantotāju…) grupējumus!

Kas jums devis morālas tiesības te nākt un gribēt varu? Ko jūs Saeimā iesāksiet? Pats riebīgākais varbūt ir tas, ka jūs pašas vēlēšanas, to kampaņu un savu lomu tajās taisāt par estrādes būšanu. Jūs esat pieradinājuši arī sabiedrību pie tā, ka jūs jāuztver kā ākstus, kuri tēlo politiķus.”

Interesanti, kas ir mainījies šodien? Izskatās, ka tā pati karavāna iet un tie paši suņi rej (komentāra autoru ieskaitot). I.V. 

Advertisements

About basicrulesoflife

Year 1935. Interests: Contemporary society problems, quality of life, happiness, understanding and changing ourselves - everything based on scientific evidence.
This entry was posted in Common, Economics and Politics. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.