Mazās piezīmes par lielajiem procesiem

Salīdzieniet. Un domājiet. 

“Klusu, netīreļi”. Tāda sajūta pēc brauciena uz Ukrainu. Arkādijs Tigajs 09.03.2015

https://tencinusarunas.wordpress.com/2015/05/28/klusu-netireli-tada-sajuta-pec-brauciena-uz-ukrainu-arkadijs-tigajs-09-03-2015/

Autors ir Ļenfiļm režisors, scenārists, aktieris, rakstnieks

Kā galveno noteikumu “Ukrainas krīzes” izbeigšanai Krievija lika priekšā Kijevai parakstīt saistības nestāties NATO. Ukraina piekrita ar noteikumu, ka šis dokuments tiks drukāts uz Budapeštas vienošanās otras puses, kurā, kā atceramies, Krievija garantēja Ukrainas robežu neaizskaramību. Ar šādu anekdoti mani pirmajās Kijevā atrašanās stundās izklaidēja ukraiņu draugi – viņi vēl arī joko. No sevis pievienošu – joko daudz un rūgti. Viņi vaicāja – kāpēc es, nebūdams žurnālists, nedz reportieris esmu atvilcies uz smirdīgo Ukrainu? Atbildu – pēc manas piezīmes forumā «ИНШИ», kas jau pāris mēnešu klejo pa soctīkliem, man jāklausās pārmetumi: “Kā tu zini, kas īsti Ukrainā notiek? Esi tur bijis? Pats esi redzējis? Dzirdējis?”.

UN 

Ukraiņu nacisti un ebreji

00504_1427518493_indexUkrainā negaidīti aktivizējusies draudzība starp ukraiņu nacistiem (t.s.benderoviešiem) un ebrejiem ir vienkārši un loģiski izskaidrojama – kopš neseniem laikiem visas Ukrainas bagātības atrodas oligarhu rokās, kuri gandrīz visi (ar dažiem izņēmumiem), ir ebreju tautības.

Benderoviešu politiskā vadība savulaik spēja vienoties ar Ukrainas ebreju oligarhiem par viņu finansēšanu no vienas puses un par nacistu nevēršanos pret ebreju oligarhiem no otras puses. Tāpēc izteikti antisemītiskā benderoviešu ideoloģija, kuru viņi kopš laika gala ir praktizējuši, pašreiz ir uz laiku iesaldēta.

Tiklīdz atsevišķas ukraiņu nacistu apakšvienības sajutīsies politiskā ziņā pietiekami spēcīgas un spēs patstāvīgi iegūt finansējumu, viņi pārstās slēpt savu dzīvniecisko antisemītismu. Ierindnieku līmenī, ierindas kaujinieku līmenī tas jau laiku pa laikam izpaužas, jo Stepana Benderas mantojuma apgūšanu pilnā apjomā šajās aprindās neviens nav atcēlis.

Pilnīgi pretējas pozīcijas. Kur ir īstenība? Īstenība ir ne tikai tajās patiesībās, kas abām pozīcijām ir kopējas, bet galvenokārt tajās, kuras stāv tām pāri. I.V. 

Advertisements

About basicrulesoflife

Year 1935. Interests: Contemporary society problems, quality of life, happiness, understanding and changing ourselves - everything based on scientific evidence.
This entry was posted in Common, Contemporary Society Problems. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s